Čís. položky 306

Marešová Milada (Praha 1901 - 1987 Praha)

Báchorky - tři ilustrace ke knize Boženy Němcové, nesignováno, tuš a akvarel/papír, jedna kresba formátu 23 x 17,5 cm (výřez pasparty) a dvě 11,5 x 17,5 cm (výřez pasparty), rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017