Marešová Milada (Praha 1901 - 1987 Praha)
Báchorky - tři ilustrace ke knize Boženy Němcové, nesignováno, tuš a akvarel/papír, jedna kresba formátu 23 x 17,5 cm (výřez pasparty) a dvě 11,5 x 17,5 cm (výřez pasparty), rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |